Asset Publisher Asset Publisher

Leśnicy ze Szczytna najlepsi na murawie w Ostródzie

Rekordowa liczba drużyn wzięła udział w turnieju piłkarskim o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie. Turniej w tym roku organizowało Nadleśnictwo Stare Jabłonki. A najlepiej na boisku w Ostródzie wypadli leśnicy z Nadleśnictwa Szczytno.

Liczy się zawsze dobra zabawa i integracja załogi. Cieszy, że w tegorocznym turnieju piłkarskim wzięło udział aż 21 drużyn złożonych z leśników z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie – tak zakończony właśnie turniej piłkarski podsumowuje Adam Roczniak, Dyrektor RDLP w Olsztynie.

W minioną sobotę (24 czerwca br.) na stadionie miejskim w Ostródzie rywalizowali ze sobą olsztyńscy leśnicy. I choć najważniejsza była dobra, rodzinna zabawa, to emocje czysto sportowe nie były jedynie tłem dla imprezy, która ma już wieloletnią tradycję. Na boisku najlepsi okazali się leśnicy-piłkarze z Nadleśnictwa Szczytno. Tuż za nimi uplasowało się Nadleśnictwo Korpele. Z brązowymi medalami z Ostródy wyjechała ekipa Nadleśnictwa Jedwabno. Koronę króla strzelców turnieju zdobył Adrian Gąsior z Nadleśnictwa Szczytno, który aż 12-krotnie pokonywał bramkarzy rywali. Zaporą niemal nie do przejścia okazał się z kolei Łukasz Ruść z Nadleśnictwa Jedwabno. I to on został wybrany najlepszym golkiperem turnieju. W przyszłym roku organizatorem kolejnego turnieju o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie będzie Nadleśnictwo Korpele.